Balkon jako přidaná hodnota bytu

Balkon jako přidaná hodnota bytu

V současnosti čelí naše společnost novým trendům, které si většina z nás ještě před několika lety nedokázala představit.
Jedním z nich je rostoucí zájem o práci z domova. Tento trend se týká velkého segmentu lidí. Houfně se věnují modernizaci balkonů a teras. Rostoucí zájem se projevuje i v cenách nových bytů. Vlastnit byt s komfortní prostornou terasou či balkonem je dnes trendy. 


Také jste si všimli, kolik lidí v poslední době rekonstruuje balkon? Je to naprosto logický důsledek ročního fungování pracovního trhu, kdy nemalá část zaměstnanců tráví svůj pracovní den mezi čtyřmi zdmi. Každý z nás si potřebuje kolem sebe vytvořit inspirativní a oddechové prostředí. A můžeme-li si k tomuto účelu přizpůsobit balkon svého bytu, oceníme to obzvláště v této době.

 


Balkon/terasa se v současnosti stává nezbytnou součástí bydlení pro naprostou většinu obyvatel. Komfortní velikost je samozřejmě individuální kategorie, nicméně i prostorově méně dimenzovaný balkon/terasa vám umožní pěstovat květiny či usednout na pohodlné křeslo ke kávě. Historické pojetí balkonu jako odložiště nepotřebných věcí je již minulostí a lidé jsou v současnosti ochotni utratit nemalé finanční prostředky za útulný venkovní kout svého bytu. S nadsázkou lze říci, že spousta lidí žije svůj společenský život, zejména v letních měsících, posezením a grilováním právě na balkonech a terasách.

 

S tímto trendem se velmi vkusně a kvalitně vyrovnali architekti bytů Rezidence Diorit. Byty zde disponují skutečně velkorysými terasami a prostornými balkony. Většina je orientována na jih s příjemným výhledem do vnitrobloku plného rostlé zeleně. Luxusní byty s nádhernými terasami ve vyšších patrech zaujmou krásným výhledem do okolní přírody.

 

 

Večery strávené s přátely při grilování na terase nebo relaxační víkendové čtení na balkoně vám poskytnou pocit příjemného luxusu. A pokud je pěstování zeleniny, jahod či bylinek vaše hobby, můžete ho na balkonu i menšího bytu Rezidence Diorit plně rozvinout.

Byt s balkonem skýtajícím krásný výhled či s terasou na posezení s vašimi blízkými je investice, která jednak velmi zpříjemní komfort vašeho bydlení, a jednak značně navýší hodnotu takové nemovitosti při případném prodeji.

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.