Lokalita

Příroda & město v harmonii

Rezidence Diorit se nachází v městské části Brno-Komín, pověstné svojí plnou občanskou vybaveností. Nachází se zde základní škola, mateřské školy, ordinace praktického lékaře, poliklinika, zahradní centra. Nelze opomenout ani lékárny, obchody, kavárny, knihovnu a poštu. Občanská vybavenost v této lokalitě skýtá vše, co potřebujete v místě svého bydliště pro komfortní a aktivní život.

Okolní příroda

Kamelom obklopuje les protkaný cyklostezkami ideálními pro jízdu na kole, chůzi, běh či procházku s kočárkem. V blízkosti se nacházejí odpočinkové lokality jako je například Údolí oddechu, obora Holedná s rozhlednou, brněnská Zoologická zahrada a Brněnská přehrada.

 

Přednosti lokality

MHD dostupnost
Zastávka MHD Kamenolom je situována přímo u Rezidence Diorit. Poskytuje přímé spojení do centra i dalších částí města, a to jak trolejbusem, tak tramvají. Díky MHD se obyvatelé bytového domu Diorit dostanou do středu Brna za 15 minut.

Sportoviště
Sportovce potěší blízkost mnoha různorodých sportovišť - sportovní areál Hroch (basketbal, malá kopaná, beach volejbal, beach fotbal, baseball, kriket), TJ Komín (tenis) a Kaskáda (golf). Obyvatelům je k dispozici i soukromá posilovna přímo v bytovém domě.

Dopravní dostupnost
Rezidence Diorit je velmi dobře dostupná i autem. Na městský okruh se můžete napojit nájezdem v blízkosti domu, na dálnici D1 nedalekým pisáreckým okruhem nebo pohodlným nájezdem směr Popůvky/Rosice.

V rámci dopravní dostupnosti není nutné používat pouze auto. Cyklostezkou dorazíte do centra města do 20minut.

 

 

 

Zobrazit dostupné byty

Mapa lokality

Dostupnost

  • 50 m – MHD zastávka
  • 200 m – Benzina, restaurace
  • 400 m – MŠ, kavárny, restaurace
  • 600 m – Lidl
  • 800 m – OC javor, Pošta, Lékárna, Albert, KFC, Unihobby, ZOO Brno, rozhledna Holedná
  • 1 km – sportovní centrum Hroch, tenisové kurty, brněnská přehrada
  • 5km – Maximus resort, BVV
  • 7km – Golf Kaskáda, centrum města Brna

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.