Představujeme vám lokalitu

Rezidence Diorit se nachází městské části Brno-Komín. K občanské vybavenosti této lokality lze řadit zejména základní školy, mateřské školy, ordinace praktického lékaře, polikliniky, zahradní centra. Nelze opomenout lékárny, obchody, knihovny, pošty nebo blízké brněnské ZOO. Občanská vybavenost v této lokalitě skýtá vše, co potřebujete v místě svého bydliště pro komfortní život a bydlení.

 

Okolní příroda

Kamelom je obklopený lesem, který je protkaný cyklostezky ideálními pro kolo, chůzi, běh či procházku s kočárkem. Blízkými místy jsou Údolí oddechu, obora Holedná, rozhledna Holedná a v neposlední řadě Brněnská přehrada.

 

Přednosti lokality

MHD dostupnost
Zastávka MHD Kamenolom je situována přímo u Rezidence Diorit. Poskytuje přímé napojení obyvatel na centrum a další části města jak trolejbusem, tak tramvají. Centrum města je tak dostupné MHD do 15min.

Sportoviště
V blízkém okolí se nachází sportovní areál Hroch (basketbal, malou kopanou, beach volejbal/fotbal, baseball, kriket), TJ Komín (tenis), Kaskáda (golf)

Dopravní dostupnost
Rezidence Diorit je velmi dobře dostupná i autem. Napojení na městský okruh je možné při nájezdu v blízkosti domu. Na dálnici D1 se lze připojit nedalekým pisáreckým okruhem, stejně tak je možné využít pohodlný nájezd na D1 na sjezdu Rosice po bystrcké „Hitlerově dálnici“.

V rámci dopravní dostupnosti není nutné využívat pouze auto. Díky cyklostezce se na vašem kole dostanete do centra města do 20minut.

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.