Prodej bytů v Brně

Hledáte naprosto unikátní, technologicky výjimečné bydlení v Brně, a přesto chcete žít v prostředí přírody? Dovolte nám představit skutečně ojedinělou stavbu bytového domu Rezidence Diorit, jež je synonymem pro zdravé a chytré bydlení. Unikátní projekt navržený architekty ze studia DRNH vyroste v atraktivní žádané městské části Brno-Komín.

Dovolujeme si tímto nabídnout k prodeji příjemně koncipované bytové jednotky 1kk - 4kk, které splní svým pojetím a praktickým uspořádáním očekávání každého zájemce.

Velmi praktické dispoziční řešení lze uvést jako společný rys všech bytů. Budou disponovat balkónem, terasou či lodžií a velká okna od podlahy ke stropu nabídnou neopakovatelný výhled. Ke každému bytu bude náležet parkovací stání s možností instalace wallbox (nabíjecí jednotky pro elektroauto) a skladovací kóje. V rezidenci bude vyhrazena místnost pro kočárky a kola, příchozí uvítá recepce a okouzlí vlastní park pro rezidenty.


Krom architektury klademe velký důraz na zdravé bydlení v kombinaci s chytrou domácností. Čistý vzduch po celý den představuje základní aspekt této unikátní rezidence, a to díky rekuperační jednotce, která je zahrnuta ve standardu každého bytu. Tuto jednotku a podlahové vytápění bude možné ovládat přes inteligentní domácnost od společnosti Loxone. Do ovládání je možné zakomponovat i další volitelné prvky v rámci výbavy bytu, jako jsou předokenní žaluzie či chlazení. Využíváme technologii tepelných čerpadel země – voda se soustavou 30 geotermálních vrtů hloubky 150 m, která zajistí ohřev vody, teplo a chlazení. Především ale sníží náklady na provoz budovy a závislost na primárních zdrojích tepla.
Všechny střechy jsou navíc pokryté zelení - tzv. extenzivní vegetací.


V neposlední řadě je třeba uvést, že v rámci docházkové vzdálenosti Rezidence se nachází škola, zdravotnické zařízení, obchody i MHD.

Zaujala Vás možnost luxusního bydlení v lukrativní části města Brna v blízkosti přírody i města? Zodpovíme Vám veškeré Vaše dotazy a dodáme kompletní informace o tomto skutečně zdařilém projektu. Kontaktujte nás pro více informací, velmi rádi Vám je poskytneme.

 
 
 
 

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.