Properia Group - partner prodeje s dlouholetou tradicí

V případě zájmu o nákup bytu v projektu Rezidence Diorit se o vás postará servis realitní kanceláře PROPERIA GROUP s dlouholetou tradicí v Brně. 
 
Společnost Properia Group úspěšně působí na trhu nemovitostí od roku 2015, vedení společnosti a tým 19 makléřů však sbírá realitní zkušenosti již přes 15 let. Jsme připraveni řešit veškeré záležitosti profesionálně, rychle a přitom s důrazem na detail. Poskytujeme kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí.


V rámci společnosti Properia Group ročně uzavřeme cca 350 nemovitostních transakcí, ať již prodejů či pronájmů širokého spektra realit. Řešíme také přípravu realitních projektů a jejich následný prodej před zahájením výstavby. V poslednich letech se intenzivně věnujeme prodeji kvalitních developerských projektů na celé Jižní Moravě včetně Brna. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nám umožňuje být vždy o krok před ostatními.

Zkušený tým Properia Group včetně hypoteční specialistky se těší na návštěvu klientů rezidence Diorit v příjemných kancelářích prvorepublikové vily v Brně Králově poli.

Mgr. Jan Roztocil & Ondrej Kressa - tým Rezidence Diorit
 
 

Mgr. Jan Roztočil

Prodejce

+420 776 149 820
jan.roztocil@properia.cz
 

Ondřej Kressa

Prodejce 

+420 603 214 788 
ondrej.kressa@properia.cz 

 

 
 
 

PROPERIA GROUP s.r.o.
Máchova 1301/2
612 00  Brno

IČ: 04725298
DIČ: CZ04725298

 

www.properia.cz

 

 

 

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.