Vstříc elektromobilitě

S narůstajícím trendem elektromobility se v Rezidenci Diorit myslelo při projektování a přípravách na elektromobily a elektrokola.

Budoucí majitelé bytů, vlastnící parking v přízemí domu budou mít možnost si v rámci standard+ objednat nabíjecí stanici, tzv. wall box ke svému parkovacímu místu. Developer již před záskáním ÚR uzavřel smlouvu s EGD a zaplatil dostatečný příkon i pro tyto nabíjecí stanice. V rámci stavbeních příprav budou nachystané trasy pro vedení kabelů k jednotlivých místům a nabíječkám. 

Auto nabíjecí stanice budou instalovány v garáži domu v potřebném množství a kapacitě a umožní z pohodlí domova dobití vozidla bez čekaní u dobíjecích stanic, kterých bude časem nedostatek s ohledem na plánované regulace EU.

Domácí dobíjení poskytuje nejpohodlnější řešení pro spotřebitele. Můžete si své auto jednoduše nabíjet přes noc, podobně jako váš mobilní telefon. Navíc budete mít neustále kontrolu nad stavem nabití a spotřebované energii ve svém telefonu. 

Mít k dispozici dobíjecí stanici, aniž byste na to vůbec museli myslet, zásadně usnadní představu vlastnictví a používání elektromobilu.

Podle Sdružení automobilového průmyslu bude v roce 2030 chybět až 20 tisíc dobíjecích stanic. Jedna dobíjecí stanice by měla podle expertů obsluhovat zhruba deset elektromobilů. 

 

 

V každé skladovací kóji navíc v rámci standardu+ bude možnost klasické zásuvky. Kóje v patrech 1.NP-4.NP budou napojeny přímo na hodiny dané bytové jednotky. Skladové prostory v 1.PP budou mít poddružné měřiče. Tudíž každý bude mít kontrolu nad spotřebou a platit pouze spotřebované kW. Zásuvka může mít využití pro nabíjení vašeho elektrokola, elektrokoloběžky či jiné baterie, případně např. pro lednici nebo vinotéku. 

 

(ilustrační fotografie/vizulizace)

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech nebo přes kontaktní formulář.